Budou látkové plenky pro mne?

Co mám vůbec očekávat?

Zvu Vás na 1,5h záznam webináře pro začátečníky nyní s prodlouženým přístupem a bonusy v hodnotě 450 Kč!

Zíkejte ihned odpovědi na mnoho svých otázek.

Co jsme na webináři probírali a co se ze záznamu ihned dozvíte?

 • Jak látková plena funguje
  Čím je látková plenka tvořena, aby fungovala.
 • Typy moderních látkových plen
  Jaké známe základní typy látkových plen. Od nejjednodušších po kompaktní systém vše v jednom, včetně svrchních kalhotek. Nezahltíme se ale variantami střihů a gumiček :-)
 • Velikosti látkových plen
  Jaké známe velikosti, čím mám začít, jakou velikost vybrat?
 • Doplňky k látkovým plenám
  Co ještě budete potřebovat - a je to nutnost?
 • Péče o látkové plenky
  Jak se plenky skladují, "šuplíkují", perou či suší. Je to moc složité?
 • Základy tvorby výbavičky
  Kolik plen obvykle je potřeba, co hraje roli ve skládání výbavy, na co se zaměřit.
 • Související otázky
  Jak často pereme, jak často přebalujeme, kde se plenky dají koupit apod.
 • Odpovědi na dotazy účastníků proběhlého webináře
 • Prostě PEVNÉ základy, na kterých můžete stavět

Ještě mě neznáte?

Miluška Ščerbová

Autorka projektu
Sdílím s Vámi své zkušenosti z používání více než 160 různých látkových plen, více než 35 značek, a postřehy ze světa látkových plen. Fotím a natáčím pro Vás, jak různé plenky vypadají, jak vypadají na miminku, jak se s nimi pracuje. Provádím Vás zážitkovými workshopy. Píši články nejen pro snadnou orientaci v počátcích látkování, ale i pro radost a inspiraci. Přeji si, abyste vše potřebné našli na jednom místě a svůj čas, energii i peníze využili díky tomu efektivně a mohli se více věnovat svým prioritám.
Moc doporučuju. Instruktáž s Miluškou byla skvělá a jsem moc ráda, že jsem NEMUSELA ČÍST HODINY A HODINY na internetu a sledovat spousty videí. Relativně rychle jsem si vybrala. Miluška má OBROVSKÝ PŘEHLED. Mohla jsem si i všechno vyzkoušet.
Eva N.
O workshopu o plenkách jsem se dozvěděla náhodou na Facebooku v rámci Týdne opravdových plen. Miloslava byla VSTŘÍCNÁ, RYCHLE ODPOVÍDALA NA VŠECHNY DOTAZY (mailem a samozřejmě osobně) a SE VŠÍM DOKÁZALA PORADIT. Workshop je opravdu obsáhlý. Líbilo se mi, že jsme postupně prošly všechny typy plenek a dozvěděly se o kladech a záporech každé varianty. Příjemným bonusem byla možnost si naživo prohlédnout a \"osahat\" desítky výrobků, které navíc byly barevně označené podle ceny - člověk okamžitě věděl, jak drahý má vkus :))
Katka
Ráda bych vám napsala poděkování za cenné informace, které jsem si odnesla z vašeho workshopu. O látkování jsem přemýšlela delší dobu, ale NEBYLA JSEM SCHOPNÁ SE SAMA ZORIENTOVAT, co trh nabízí a co je nejlepší volba pro mé miminko. Po workshopu jsem si jak ucelila informace, tak vybrala, jakou cestou bych chtěla jít, aby to bylo pro miminko a mě příjemné. TEĎ JSEM NADŠENÁ. K látkování mě vedl náš životní styl a taktež vědomí, že dávám denně na zadeček svého syna non toxic přírodní bavlnu. Děkuju za cenné rady i po workshopu.
Veronika
Za mě byl workshop úplně super 👌. Byla jsem spokojená dozvěděla jsem se CO JSEM POTŘEBOVALA I NĚCO NAVÍC. O workshopu jsem se dozvěděla na fb látkování. Za mě spokojenost veliká. Moc děkuji za informace a rady.
Eva B.
Ježíš, jste moc hodná, děkuju za info. Samozřejmě jsem jako idiot nakoupila jednu velkou sadu, kterou budu zase posílat do pryč, protože mi to s ní pořádně nejde 😀 tak hledám alternativy. Jste zlatá, děkuju za pomoc. Na vás a váš blog jsem měla narazit už dávno, ušetřila bych starosti i peníze. Jdu studovat a snad už to na druhý pokus dopadne lépe 🙂
Veronika Š.
Online kurz máte zpracovaný moc pěkně, hlavně pro úplné začátečníky. Já LÁTKUJI první miminko asi půl roku A STEJNĚ JSEM TAM NAŠLA SPOUSTU UŽITEČNÝCH INFORMACÍ. Nejvíce mi přišel přínosný díl rutina s plenkami, jak lépe na praní a péči o plenky. Dál mě zajímalo noční látkování, protože to se mi zatím moc nedaří. Asi vyzkouším tipy z Vašeho videa. Dál se mi líbilo, jak máte ukázány druhy savých materiálů, ANI JSEM NETUŠILA, KOLIK DRUHŮ JE. Mám jen své zajeté druhy a moc nezkouším další věci. Super, že jste něco řekla i k BKM. Sleduji Vaši skupinu na FB, tak díky i za to.
Zuzana
Online kurz je krásný a jsem moc ráda, že jsem ho mohla absolvovat. Utvrdilo mě to v tom, že AIO je pro mě nejvhodnější varianta. :-) Celkově je supr, že je ROZDĚLEN NA DŮLEŽITÁ TÉMATA A V KAŽDÉM JSOU TIPY CO A JAK. Paráda. Zážitkové audio s plínkama je fakt super. Jsem z toho fakt nadšená. Je to boží!
Sandra
0
+
Různých plen a svrchních kalhotek
0
+
Videoukázek v Klubu, na YT a FB
0
+
Fanoušků na Facebooku a ve skupině
0
+
Maminek má staženou některou z pomůcek
0
+
Přebalení do látkovek na dvou dětech :-)

Týden opravdových plen bývá ve znamení různých osvětových akcí, besed, látkovacích seminářů, ale také mnoha slev v obchodech s látkovými plenami.

A na nákup výbavy látkových plen je dobré se předem připravit.

Chtěla jsem uspořádat živé semináře a workshopy. Vzhledem ke karanténní situaci to ale nešlo. 

Tento webinář pro začátečníky je zcela bezkontaktní (kdoví, kdy karanténa skončí) a navíc se na něj můžete přihlásit odkudkoli, aniž byste museli přijet.

A navíc tyto informace můžete mít HNED.

Webinář začíná tak říkajíc "od píky", jako na živém "vysvětlovacím" látkovacím semináři pro začátečníky.

Ráda Vás uvítám

u Zažij plenku

Toto je cca 1,5h záznam živého webináře vycházejícího z klasického látkovacího "živého" semináře.

Přístup k záznamu NYNÍ získáte na 7 dní do 30.4.2021 abyste měli dostatek času si záznam projít, zopakovat a připravit se. 

A k tomu navíc bonusy z online kurzu "7 kroků k plenkové výbavičce" v hodnotě 450 Kč:

 • Pomoc, jak prát ty plenky? (ne)Eko?
  Videobonus o praní plen - eko praní či nepraní, toť otázka. Čemu se vyhnout. Jak na to vyzrát.
 • Pomoc, mé plenky jsou zanesené!
  Videobonus o zanesení plen. Co s tím? Kdy se to stane? Jak to poznám?
 • Užitečné videoodkazy přehledně v členské sekci
  Jak mám správně nasadit plenku? Jak poskládám plenky? Čím by mohlo být, že moje plenka protéká? Některé v angličtině s českým stručným popisem. Ke shlédnutí přehledně v členské sekci.

Cena webináře je 250 Kč.