Děkuji za Váš zájem!

Startovací nabídka už není aktivní

Nyní Klub budu chvíli budovat s těmi, kteří se přihlásili do startovací roční verze, přidávat videa, tipy, tak aby přinášel co nejvíce užitku i těm, kteří pak zakoupí měsíční členství.

Proto Vás tam mohu pustit, až bude jistota určitého obsahu.

A můžete dát Like naší stránce, ať Vám nic neunikne:

Jak jednoduše poznat látkové plenky na trhu, bez vysilujícího hledání po všech čertech?

Potřebujete vybrat konkrétní značku plen?

Sháníte porovnání značek či typů mezi sebou?

Chcete znát rovnou názory ostatních maminek?

Nechcete vše složitě hledat?

Tvořím takové místo.

Ať jste závislačka nebo začínáte - Buďte u toho.

Podpořte vznik něčeho úžasného, co tu ještě nebylo.

Jsem již domluvená s některými výrobci a prodejci, abych opravdu do Klubu mohla natočit spoustu videjí - všech jejich plen, a v domlouvání nadále pokračuji. Daří se. Jsou z nápadu nadšeni se mnou!

Co do "Basic" varianty Klubu budeme především přidávat?

 • Komentované videopřehledy značek
  Co daná značka nabízí? Jaké u ní najdeme výrobky? Přehledová videa nabídky výrobce apod.
 • Porovnání velikostí či střihů typově i napříč typy
  Jak jsou na tom s velikostí jednotlivé značky mezi sebou či dokonce různé typy plen mezi sebou? Kalhotková vs. Vícevrstvá nebo Aio? Apod.
 • Novorozenecké možnosti
  Videoporovnání novorozeneckých možností napříč typy i značkami.
 • Ceny a materiály plen
  Videoprezentace i s cenovou hladinou a materiály plenek.
 • Vaše komentáře k značkám a plenkám
  Napište, jakou máte zkušenost s danou plenkou, aby ostatní rovnou věděli. Komentáře budeme strukturovat, aby měly hlavu a patu a co největší přínos.
 • Odkazy na e-shopy
  Kde danou značku můžeme např. koupit?
 • Tipy, postřehy, nápady
  Nejčastější otázky z Klubu dáme do videoodpovědí, které najdete přehledně na jednom místě, příp. u daného tématu.
 • Přes 300 již existujících videjí Zažij plenku vč. ukázek na miminku
  Přehledně a tematicky srovnaná již existující videa. A budeme v natáčení dalších videjí pokračovat, co to jde!
 • Novinky a zajímavosti
  Novinky v nabídce značek, změny střihů, materiálů, ale třeba i zajímavosti ze světové nabídky, na které narazím atd.

Nevíte, kdo Vás plenkami provede?

Miluška Ščerbová

Autorka projektu
Sdílím s Vámi své zkušenosti s více než 180 různými látkovými plenami, více než 35 značek, a postřehy ze světa látkových plen. Fotím a natáčím pro Vás, jak různé plenky vypadají, jak vypadají na miminku, jak se s nimi pracuje. Provádím Vás zážitkovými workshopy. Píši články nejen pro snadnou orientaci v počátcích látkování, ale i pro radost a inspiraci. Přeji si, abyste vše potřebné našli na jednom místě a svůj čas, energii i peníze využili díky tomu efektivně a mohli se více věnovat svým prioritám.

Jaké se mnou mají maminky zkušenosti?

Moc doporučuju. Instruktáž s Miluškou byla skvělá a jsem moc ráda, že jsem NEMUSELA ČÍST HODINY A HODINY na internetu a sledovat spousty videí. Relativně rychle jsem si vybrala. Miluška má OBROVSKÝ PŘEHLED. Mohla jsem si i všechno vyzkoušet.
Eva N.
O workshopu o plenkách jsem se dozvěděla náhodou na Facebooku v rámci Týdne opravdových plen. Miloslava byla VSTŘÍCNÁ, RYCHLE ODPOVÍDALA NA VŠECHNY DOTAZY (mailem a samozřejmě osobně) a SE VŠÍM DOKÁZALA PORADIT. Workshop je opravdu obsáhlý. Líbilo se mi, že jsme postupně prošly všechny typy plenek a dozvěděly se o kladech a záporech každé varianty. Příjemným bonusem byla možnost si naživo prohlédnout a \"osahat\" desítky výrobků, které navíc byly barevně označené podle ceny - člověk okamžitě věděl, jak drahý má vkus :))
Katka
Ráda bych vám napsala poděkování za cenné informace, které jsem si odnesla z vašeho workshopu. O látkování jsem přemýšlela delší dobu, ale NEBYLA JSEM SCHOPNÁ SE SAMA ZORIENTOVAT, co trh nabízí a co je nejlepší volba pro mé miminko. Po workshopu jsem si jak ucelila informace, tak vybrala, jakou cestou bych chtěla jít, aby to bylo pro miminko a mě příjemné. TEĎ JSEM NADŠENÁ. K látkování mě vedl náš životní styl a taktež vědomí, že dávám denně na zadeček svého syna non toxic přírodní bavlnu. Děkuju za cenné rady i po workshopu.
Veronika
Za mě byl workshop úplně super 👌. Byla jsem spokojená dozvěděla jsem se CO JSEM POTŘEBOVALA I NĚCO NAVÍC. O workshopu jsem se dozvěděla na fb látkování. Za mě spokojenost veliká. Moc děkuji za informace a rady.
Eva B.
Ježíš, jste moc hodná, děkuju za info. Samozřejmě jsem jako idiot nakoupila jednu velkou sadu, kterou budu zase posílat do pryč, protože mi to s ní pořádně nejde 😀 tak hledám alternativy. Jste zlatá, děkuju za pomoc. Na vás a váš blog jsem měla narazit už dávno, ušetřila bych starosti i peníze. Jdu studovat a snad už to na druhý pokus dopadne lépe 🙂
Veronika Š.
Online kurz máte zpracovaný moc pěkně, hlavně pro úplné začátečníky. Já LÁTKUJI první miminko asi půl roku A STEJNĚ JSEM TAM NAŠLA SPOUSTU UŽITEČNÝCH INFORMACÍ. Nejvíce mi přišel přínosný díl rutina s plenkami, jak lépe na praní a péči o plenky. Dál mě zajímalo noční látkování, protože to se mi zatím moc nedaří. Asi vyzkouším tipy z Vašeho videa. Dál se mi líbilo, jak máte ukázány druhy savých materiálů, ANI JSEM NETUŠILA, KOLIK DRUHŮ JE. Mám jen své zajeté druhy a moc nezkouším další věci. Super, že jste něco řekla i k BKM. Sleduji Vaši skupinu na FB, tak díky i za to.
Zuzana
Online kurz je krásný a jsem moc ráda, že jsem ho mohla absolvovat. Utvrdilo mě to v tom, že AIO je pro mě nejvhodnější varianta. :-) Celkově je supr, že je ROZDĚLEN NA DŮLEŽITÁ TÉMATA A V KAŽDÉM JSOU TIPY CO A JAK. Paráda. Zážitkové audio s plínkama je fakt super. Jsem z toho fakt nadšená. Je to boží!
Sandra
Když jsem vstoupila do kurzu Milušky o plenkách, myslela jsem, že dostanu ucelené informace, ale po pravdě takové, které si mohu kdykoliv dohledat. Byla jsem PŘEKVAPENÁ OBSÁHLOSTÍ a DOKONALE PROPRACOVANÝM SYSTÉMEM, jakým Miluška vše prakticky UKAZUJE A VYSVĚTLUJE. Jako BONUS jsem vnímala to, že si na své přijdou jak „tabulkové“ typy lidí, tak i ti, kdo mají raději obrazovou prezentaci, poslechovou teorii, i praktické osoby. Jako čarodějku mě nejvíce UCHVÁTILY VIZUALIZACE, ty prostě miluji. Z těch jsem byla neskutečně nadšená. Kurz bych určitě DOPORUČILA KAŽDÉMU, KDO ČEKÁ PŘÍRŮSTEK do rodiny I TĚM, KDO JIŽ MALÉ DÍTĚ MAJÍ. Sama jsem matka 4 dětí, další už neplánuji, ale i tak mě dost zamrzelo, že jsem tak krásně podané informace neměla již dříve (nyní už je pro mě téměř pozdě, i když U NEJMLADŠÍHO TO JEŠTĚ STIHNU NA CHVILKU VYUŽÍT).
Dana Kratochvílováčarodějka a designérka života, www.danakratochvilova.cz, k "mini" variantě kurzu 7 kroků

Klub Zažij plenku ve zkratce

 • Jízda s plenkami napříč značkami, typy, českými i zahraničními
  Vybírat výbavičku můžete už od těhotenství, ale potřeby miminka i Vaše priority se mohou časem změnit. V Klubu můžete během celého období spokojeně nahlížet, prohlížet, ptát se, komentovat, vybírat, jak se Vám zlíbí.
 • Vše na jednom místě - přehledy, reference i ukázky na miminku
  Videopřehledy vč. cen a materiálu, Vaše reference, moje videopostřehy, odpovědi na nejčastější dotazy z Klubu, videoukázky plen na miminku, Vaše fotogalerie, ankety, eshopy...
 • Radost, kochání se, ale i nástroj pro výběr vlastní výbavičky
  Díky snadnému porovnání značek či typů na jednom místě, uštříte čas a energii, snadněji si vyberete, co se Vám bude líbit - podle věcných informací i názorů maminek z Klubu.

Můžete být součástí něčeho skvělého, nového, průlomového.

Těším se na naši společnou cestu!

A můžete dát Like naší stránce, ať Vám nic neunikne: