Živý 3 týdenní online videoprogram s mou podporou - startujeme 10.11.2020 - jste srdečně zváni.

Rychlotipy: Jak si vybrat správnou plenku? (4-6)

Vybíráme-li plenku, narazíme na otázky, jakou vybrat variantu. Sucháč nebo patentky? Jsou čtvercovky out? Znamená pro mne nejjednodušší varianta taky ta nejdražší?

Hodí se proto poznat různé úhly pohledu, postřehy či tipy týkající se různých variant. Zde v rychlotipech nastiňuji některé z nich. Je jasné, že každý máme jiné priority a potřeby, je ovšem vždy dobré znát možnosti, rizika, případné „problémy“ nebo naopak výhody, než se rozhodneme :-).

Pro více informací mrkněte na články (Snadný start apod.), přidejte se do skupinky Zažij plenku-foto, info, sdílení na Facebooku nebo rovnou skočte do některé online vzdělávací varianty, ať máte ucelené informace z první ruky.

Sucháč nebo patentky?
Jsou čtvercovky out?
Bude ta pro mne nejjlepší varianta zároveň i nejdražší?
Jsem autorkou projektu Zažij plenku a kurzu 7 kroků k plenkové výbavičce. Sdílím s Vámi své postřehy a zkušenosti s více než 180 různými látkovými plenkami a svrchními kalhotkami všech možných druhů a materiálů, aby Vaše cesta k miminku v bavlnce byla co nejpříjemnější a efektivní. A aby Vám látkování přineslo radost a fungovalo to! :-)

Jste z látkových plen zatím jeleni?

Zvu Vás do živého online videokurzu s mou podporou

  • vše, co potřebujete vědět o látkových plenách i péči o ně
  • mnoho ukázek typů i značek plen i na miminku
  • informace nezávislé na eshopech, značkách či prodejcích
  • nyní navíc má osobní podpora a odpovědi na Vaše dotazy
  • A mnoho dalšího...
  • Začínáme 10.11.2020
Komentáře