Rychlotipy: Jak si vybrat správnou plenku? (1-3)

Vybíráme-li plenku, narazíme na otázky, jakou vybrat variantu. Bát se širokého střihu? Vybrat klasický PUL nebo extra prodyšný? Co s balíkem na zadečku?

Hodí se proto poznat různé úhly pohledu, postřehy či tipy týkající se různých variant. Zde v rychlotipech nastiňuji některé z nich. Je jasné, že každý máme jiné priority a potřeby, je ovšem vždy dobré znát možnosti, rizika, případné „problémy“ nebo naopak výhody, než se rozhodneme :-).

Pro více informací mrkněte na články (Snadný start apod.), přidejte se do skupinky Zažij plenku-foto, info, sdílení na Facebooku nebo rovnou skočte do některé online vzdělávací varianty, ať máte ucelené informace z první ruky.

Musí být plenka co nejuzší, nebo může sedět i širší střih?
Chcete více větrat nebo mít vždy jistotu suchého oblečení?
Položit mimčo s balíkem do hnízda nebo zkusit jinou variantu?
Jsem autorkou projektu Zažij plenku a kurzu 7 kroků k plenkové výbavičce. Sdílím s Vámi své postřehy a zkušenosti s více než 180 různými látkovými plenkami a svrchními kalhotkami všech možných druhů a materiálů, aby Vaše cesta k miminku v bavlnce byla co nejpříjemnější a efektivní. A aby Vám látkování přineslo radost a fungovalo to! :-)

Kde najít odpovědi na své otázky?

V online videokurzu, který vznikl na základě Vašich nejčastějších dotazů.

  • Je jedno jakou plenu koupím?
  • Jde savost ruku v ruce s objemem?
  • Jak můžu začít hned s novorozencem?
  • V noci mám zůstat u jednorázových?
  • Jak se mám o pleny starat, abych se z toho nezbláznila?
  • A mnoho dalšího...
Komentáře