Změna je život - POSLEDNÍ ŠANCE ZAKOUPIT KURZ NEBO VIDEOTÉKU JEN DO 25.1.2021

Děláte také některou z těchto chyb v postupu výběru plenkové výbavičky? 

Co nám může znepříjemnit výběr i používání? Infografika a emailový kurz zdarma.

"7 chyb" si pročetlo už minimálně 0 maminek

Inspirace Vašimi příběhy

Erika se přihlásila do kurzu, protože ví, jak je důležité "outsourcovat" a nechce látkování vzdát ...

... a před kurzem při hledání informací byla dost zoufalá...

Lence kurz ušetřil nemálo peněz a vyplatil se...

Těší mne, že i maminka látkující už půl roku si v kurzu našla nové, užitečné informace:

"Kurz máte zpracovaný moc pěkně, hlavně pro úplné začátečníky. Já LÁTKUJI první miminko asi půl roku A STEJNĚ JSEM tam NAŠLA SPOUSTU UŽITEČNÝCH informací.

Nejvíce mi přišel PŘÍNOSNÝ DÍL RUTINA s plenkami, jak lépe na praní a péči o plenky. Dál mě zajímalo NOČNÍ LÁTKOVÁNÍ, protože to se mi zatím moc nedaří. Asi vyzkouším tipy z Vašeho videa..."

"...Dál se mi líbilo, jak máte ukázány DRUHY SAVÝCH MATERIÁLŮ, ani jsem netušila, kolik druhů je. Mám jen své zajeté druhy a moc nezkouším další věci. Super, že jste něco řekla i k BKM. Sleduji Vaši skupinu na FB, tak díky i za to."

Kamilu překvapila objemnost plen a mnoho věcí by ji nenapadlo promyslet. Nyní už si je jistější ...

Přihlásila jsem se protože je opravdu těžké se v látkových plenách zorientovat. První dítě teprve čekám a plánuji látkovat. Překvapilo mě, jak objemné mohou být jednovelikostní pleny. A velké množství druhů savých materiálů. Nenapadlo by mě se při výběru zaměřit i na podšití patentků. Zajímavé k zamyšlení - spousta věcí by mě nenapadla. Například vyndavání špinavé vkládačky z kapsovky před praním... vždycky jsem spíš myslela na kompletaci. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla, jak bezplenkovku nenásilně kombinovat s plenami a výborné informace k sestavení výbavičky. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací. A jsem si teď jistější v mém rozhodnutí látkovat. Jelikož zatím nemám žádnou zkušenost a čekám první miminko, tak spousta věcí a detailů by mne ani nenapadla.
Kamila K.

Monika se zbavila strachu z pojmů a ocenila řadu ukázek i praktických tipů...

Konečně už nemám strach ze zkratek AIO, AI2 a SIO, protože vím, co znamenají a co vše si pod nimi lze představit. Překvapilo mě, z jakých materiálů mohou být svrchní kalhotky a že dokonce existují longies kalhotky z merino vlny. Zaujala mě praktická ukázka toho, jak poznat, že je plenka velká/malá a jaké jsou výhody/nevýhody umělých a přírodních materiálů. Překvapilo mě, kolik existuje druhů plenek a že jednorázové plenky fungují na základě chemického gelu. Jako úplný lajk už vím rozdíly mezi kompaktem a dvoudílným systémem. Rozhodla jsem se, že s látkováním začnu postupně a než kupovat najednou celou výbavičku, zkusím nejprve pár typů plen, abych poznala, co nám bude se synem nejlépe vyhovovat. Pro začátek to bude nejspíš čč/prefold+pul (možná air)+snappi sponka (z které mám respekt) a SIO. Oceňuji užitečné tipy související s péčí o látkové pleny (krátký/dlouhý prací cyklus, použití žlučového mýdla na skvrny, možnost ubrousku pro vstřebání krému, síťka na špinavé pleny do koše, uvědomění si různě dlouhého schnutí plen podle materiálu apod.).
Monika B.

Čarodějka Dana si myslela, že v kurzu dostane jen informace, které si kdykoli dohledá. Ale...

Když jsem vstoupila do kurzu Milušky o plenkách, myslela jsem, že dostanu ucelené informace, ale po pravdě takové, které si mohu kdykoliv dohledat. Byla jsem PŘEKVAPENÁ OBSÁHLOSTÍ a DOKONALE PROPRACOVANÝM SYSTÉMEM, jakým Miluška vše prakticky UKAZUJE A VYSVĚTLUJE. Jako BONUS jsem vnímala to, že si na své přijdou jak „tabulkové“ typy lidí, tak i ti, kdo mají raději obrazovou prezentaci, poslechovou teorii, i praktické osoby. Jako čarodějku mě nejvíce UCHVÁTILY VIZUALIZACE, ty prostě miluji. Z těch jsem byla neskutečně nadšená. Kurz bych určitě DOPORUČILA KAŽDÉMU, KDO ČEKÁ PŘÍRŮSTEK do rodiny I TĚM, KDO JIŽ MALÉ DÍTĚ MAJÍ. Sama jsem matka 4 dětí, další už neplánuji, ale i tak mě dost zamrzelo, že jsem tak krásně podané informace neměla již dříve (nyní už je pro mě téměř pozdě, i když U NEJMLADŠÍHO TO JEŠTĚ STIHNU NA CHVILKU VYUŽÍT).
Dana Kratochvílováčarodějka a designérka života, www.danakratochvilova.cz

Zuzka z Miminkoneplakej.cz byla zpočátku skeptická, ale pak...

"Nejdřív jsem byla tak jako skeptická, protože jsem si říkala, že je spousta druhů plínek a jak si to maminka může zažít, když si to nemůže pořádně osahat, a byla jsem HODNĚ MILE PŘEKVAPENÁ, protože ten kurz vyloženě PŘEDČIL MOJE OČEKÁVÁNÍ, všechno je tam DOPODROBNA UKÁZANÝ, porovnaný, je tam všechno i v detailním záběru..."

... přiznala, že v kurzu dostala tolik tipů, které ani nečekala...

"...Jsou POROVNANÝ DRUHY PLÍNEK, I MATERIÁLY. Co používat na den, co na noc, co na cestování, co si připravit, když chcete cestovat, co dělat, když jste si nějaký plínky koupili a chcete je vyměnit... prostě STRAŠNĚ MOC TIPŮ, který jsem tam ani nečekala...

...Myslím si, že tohle je ÚŽASNÝ KURZ PRO MAMINKY, KTERÉ JEŠTĚ NIKDY NELÁTKOVALY, přemýšlejí o tom, a přemýšlejí třeba i jenom o částečným látkování, ale nevědí, jak se v tom vyznat, mají v tom chaos...

Díky tomu UŠETŘÍTE SPOUSTY PENĚZ, PROTOŽE NEBUDETE KUPOVAT PLÍNKY, KTERÉ BYSTE MĚLI ZBYTEČNĚ..."

Celou videoreferenci Zuzky Šmidralové z miminkoneplakej.cz najdete ZDE:

Fotografka Sandra se utvrdila ve svém výběru AIO plen a byla nadšená ze zážitkového audia...

"Kurz je krásný a jsem moc ráda, že jsem ho mohla absolvovat. Utvrdilo mě to v tom, že AIO je pro mě nejvhodnější varianta. :-) Celkově je supr, že je ROZDĚLEN NA DŮLEŽITÁ TÉMATA A V KAŽDÉM JSOU TIPY CO A JAK. Paráda. Zážitkové audio s plínkama je fakt super. Jsem z toho fakt nadšená. Je to boží!"
Sandra LahodaFotografka, www.sandralahoda.cz

Popřáli jste Zažij plenku v listopadu 2019 k 1.narozeninám:

Připojte se k nám do skupiny na Facebooku

Zažij plenku_online kurz
Zajímají Vás fotografie různých značek plen? Chcete se poradit s ostatními? Přidejte se k nám.

Kde mne také můžete kontaktovat?

Poradna na eMimino.cz

Postřehy z každodenního látkování a videotipy sledujte také na instagramu