Změna je život - POSLEDNÍ ŠANCE ZAKOUPIT KURZ NEBO VIDEOTÉKU JEN DO 25.1.2021

Děláte také některou z těchto chyb v postupu výběru plenkové výbavičky? 

Co nám může znepříjemnit výběr i používání? Infografika a emailový kurz zdarma.

"7 chyb" si pročetlo už minimálně 0 maminek

Kdo jsem a proč tvořím Zažij plenku

Zažij plenku seminář látkových plen

Jsem aktuálně maminka dvou dětí - cácorky (2014), s kterou jsem látkové plenky objevila, a chlapečka (2019), s kterým jsem se do látkových plen ponořila naplno.

Věděla jsem, že abych si pro syna dobře vybrala z toho množství značek, které na trhu v mezidobí od látkování dcery přibylo, bude potřeba to "trochu" prozkoumat :-)

Plenkové "komínky" vám toho moc neřeknou

Ano, z krásně naaranžované fotografie plenkového "komínku" se dozvíte, že plenky můžete sehnat v krásných vzorech, možná si mírně porovnáte objem či velikost.

Na eshopech, ale ani na Facebooku a jinde zpravidla nenajdete (rozhodně ne před dvěma lety) fotografie, natož pak videa rozložených plen, či plen na miminku...

No a aby to bylo ještě navíc někde pohromadě více typů i značek, abyste nemusela hledat týdny po různých webech? Nemožné. Sen...

Alespoň můj sen to byl, to ano :-)

Jak na chybějící "měřitelné" údaje?

Od počátku bylo tedy mým cílem maminkám zprostředkovat, jak plenky vypadají, aby se lépe mohly samy rozhodnout, kterou si vyberou.

Poskytnout vám další, dosud chybějící, vizuální či měřitelné informace, abyste se snáz mohli podle svého rozhodnout, co si vyberete. Nebylo mým cílem hodnotit jednotlivé značky, jelikož každý máme vkus i potřeby jiné.

Většinou totiž maminky mají vyhlídnutou nějakou značku plen nebo typ. Mají k nim načtené informace a dohledávají, jak plena vypadá - což prostě stále chybělo.

Sdílením k Zažij plenku

Začala jsem sdílet fotografie do skupiny Zažij plenku - foto, info, sdílení na Facebooku.

Dál přibyly první články a videa, a poté první živé látkovací semináře a workshopy.

Jelikož naživo není možné pomoci všem - některé maminky jsou daleko a nemohou přijet apod., nebo nám to v čase epidemie je dokonce zakázáno...

...vznikl také online kurz a posléze Klubová videotéka s cca 300 videoukázkami plen... 

Mýty nebo realita?

Zjistila jsem, že na webech o látkových plenkách, eshopech, i diskuzích, se dokola opakují tytéž rady, aniž by kdo v podstatě věděl, kdy a kde vznikly a zda jsou stále platné. Proto jsem si vše začala prověřovat a zkušenostmi dost vyvracet :-)

U mě tedy najdete určitý "sumář", zpřehlednění, analýzu a poskládání údajů na jedno místo. Stále tato činnost zůstává jedinečnou, i když je to třeba technicky nedokonalé :-) Stále se učím.

Pozitivní reakce mne nabíjejí

Jsem ráda, že reakce a příběhy maminek jsou tak pozitivní a podporující, jak na práci mimo kurz - ve facebookové skupině, na webu, blogu, ale i v rámci workshopů (před "koronou"), v rámci online kurzu, plenkové videotéky (pouze ke kurzu) či pomůcek zdarma...

Dá-li pánbů, jednou se dočkáme místa, kde budou všechna potřebná porovnání :-)

Připojte se k nám do skupiny na Facebooku

Zažij plenku_online kurz
Zajímá Vás, jak vypadají pleny na miminku? Klikněte na obrázek a přidejte se k nám do skupinky na FB :-)

Kde mne také můžete kontaktovat?

Poradna na eMimino.cz

Postřehy z každodenního látkování a videotipy sledujte také na instagramu