Škatulata, hejbejte se, aneb Krizové řešení nočních plen

Vycpávat noční ogumičkované SIO jádro dalším SIO jádrem? Tohle by se mi přece nikdy nemohlo stát! Já mám ve věcech pořádek, ne? Sbalím si vše, co potřebuju. 

Strašně mne to překvapilo. Miluju mít všechny plenky pěkně jednoho typu/systému, ideálně jedné značky – no – to se mi, pravda celkově dost nepovedlo (vzhledem k celkové sbírce) Ale…

Před pár dny jsem nečekaně musela odjet ke své mamce. Některé pleny byly mokré na sušáku, některé suché na hromadě, některé v šuplíku a další samozřejmě v koši na pleny… Netušila jsem, na jak dlouho jedeme, a začala jsem panikařit. 

Až po vybalení v místě určení a po třídění plen (na ty, které jsou ze šuplíku, které se mají dosušit, které je potřeba dovyprat…) a možná vlastně až k večeru, když jsem měla nasadit noční plenku, jsem zjistila, že OUVA, nemám dostatek (ani mokrých ani suchých) svých úžasných pidi tenkých vkládaček na noc! Kde jsou? Pomoc, co teď. 

Zkrátím to. 

Na noc máme běžně noční Mother-Ease Wizardy DUO, tedy SIO systém a přidávám k nim tenkou GeffenBaby vkládačku (střední). Kterou jsem ovšem nevím kde na cestě té “paniky a chaosu” nechala, takže co mi zbývalo?

  • Modlit se, že v noci neprotečeme (ano, i to jsem zkusila – prosila jsem syna, ať nečůrá :-D). 
  • Zajít do obchodu pro jednoráz a dovycpat to látkovou. 
  • Nebo zkusit něco nového 🙂

Takže mi z toho vzniklo a mám vyzkoušené, že to jde, i když mé srdce trošku krvácí (mám ráda, když je to prostě podle plánu mého i výrobce :-)) tyto CRAZY kombinace a přesuny:

1) Noční Wizard DUO stay dry (SIO systém) s dovycpáním ještě denním DUO jádrem – sice už to není útlé balení a pro správné nasazení jsem musela zvýšit sed (povolit patentky v sedu už na největší velikost, i když jinak máme stále o jedno zmenšeno), ale fungovalo to.

2) Noční Wizard DUO s vkládačkou z kapsovky Thirsties Natural.

3) Na noc také GroVia O.N.E. (řádně předepraná), bez přicvaklé vkládačky (ta je ztracena v chaosu), ale s GeffenBaby konopnou vkládačkou.

4) Na den jsem také zkusila vycpat Thirsties natural kapsovku denním Wizard DUO jádrem (aby mi ta plochá savá vkládačka bez gumiček z Thirsties zbyla na noc :-))

5) Na den také denní Wizard DUO jádro do GroVia hybrid svrchňáků (trošku oříšek – jsou fakt úzké a to jádro jsem musela zahnout do korýtka hodně, ale šlo to!).

6) Napadá mne ještě, že bych mohla zkusit vycpat na noc kapsovku Thirsties dvěma DUÍčky – to zkusím dneska… 😛

Uf.

V pondělí mi prý muž odešle balíček se zbytkem potřebného látkovacího materiálu, co jsem tam zanechala svému osudu, tak už to snad nebude taková divočina 😀

Ale jedno je jisté. 

Ať používáte jakýkoli systém, můžete si poradit i v nečekaných situacích, byť to možná nebude zrovna košér a pohodlné.

Možná byste našli elegantnější řešení – klidně mi napište, co Vás napadá, budu ráda za inspiraci.

Miluška Ščerbová

Miluška Ščerbová

Pomáhám vám vyznat se ve světě látkových plen efektivně, bez mýtů a ztrát času i peněz. Sdílím s vámi své zkušenosti z více než 5 let používání, zkoumání, a testování látkových plen více než 35 českých i zahraničních značek. To nejlepší jsem shrnula v jednom unikátním uceleném online videokurzu, který je vám ihned k dispozici. Látkujte také jako profík hned od začátku. Neztrácejte čas ani peníze.

Dárek pro Vás:
Látkujte v klidu a s přehledem ...a levněji

Sleva 15%

látkujte jako profík hned od začátku

“Konečně už nemám strach ze zkratek AIO, AI2 a SIO, protože vím, co znamenají a co vše si pod nimi lze představit…” (Monika B.)

Byla jsem překvapená obsáhlostí a dokonale propracovaným systémem…” (Dana Ch. Kratochvílová)

“Nikde jsem se nedozvěděla ucelenější a prakticky zaměřené informace jako zde… nejsou to stokrát okopírované rady z netu…” (Eliška Jelínková)