Přihláška do online kurzu Zažij plenku

7 kroků k plenkové výbavičce - leden 2021 

Objednáním získáváte online kurz specifikovaný blíže na webu zazijplenku.cz

Můžete se těšit na:

  • Kompletní online videokurz k procházeí dle své volby ihned či s e-průvodcem (3 týdenním)
  • Možnost získat ve výzvě navíc ZDARMA přístup do plenkové videotéky s různýmiplenkami (i na miminku) po včasném splnění jednoduchých úkolů 3týdenní výzvy (cca 300 videoukázek)
  • Možnost sdílení a podpory členů kurzu v rámci členské sekce a komentářů
  • Další bonusy o praní, zanášení plen a užitečné videoodkazy
  • Přístup do členské sekce až do 30.4.2021

Máte-li slevový kód, zadejte ho ve formuláři.

V této akci je nezbytné uhradit kurz nejpozději 25.1.2021, děkuji za pochopení.

Své místo si zajistíte zde:

Online kurz je krásný a jsem moc ráda, že jsem ho mohla absolvovat. Utvrdilo mě to v tom, že AIO je pro mě nejvhodnější varianta. :-) Celkově je supr, že je ROZDĚLEN NA DŮLEŽITÁ TÉMATA A V KAŽDÉM JSOU TIPY CO A JAK. Paráda. Zážitkové audio s plínkama je fakt super. Jsem z toho fakt nadšená. Je to boží!
Sandra
Online kurz máte zpracovaný moc pěkně, hlavně pro úplné začátečníky. Já LÁTKUJI první miminko asi půl roku A STEJNĚ JSEM TAM NAŠLA SPOUSTU UŽITEČNÝCH INFORMACÍ. Nejvíce mi přišel přínosný díl rutina s plenkami, jak lépe na praní a péči o plenky. Dál mě zajímalo noční látkování, protože to se mi zatím moc nedaří. Asi vyzkouším tipy z Vašeho videa. Dál se mi líbilo, jak máte ukázány druhy savých materiálů, ANI JSEM NETUŠILA, KOLIK DRUHŮ JE. Mám jen své zajeté druhy a moc nezkouším další věci. Super, že jste něco řekla i k BKM. Sleduji Vaši skupinu na FB, tak díky i za to.
Zuzana